Chipsy rajčiny a oregano 100g
U Vážky

Chipsy rajčiny a oregano 100g

Kód 0001729
  • Bezlepkové
  • Bezlaktózové
  • Vegánske

Obľúbené strukovinové chipsy s pizza príchuťou, vďaka kombinácii rajčín a oregána. Na výrobu sa používajú čo najjednoduchšie prírodné suroviny bez genetickej modifikácie. Chipsy sa vyrábajú ručne,  sú prirodzene bezlepkové, neobsahujú  umelé prísady ani konzervanty. Sú zdravou alternatívou slaného maškrtenia.

Podávajú sa ako pochutina, môžete  pridať do hotových polievok, omáčok či šalátov

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: Hrachová múka, sušené zemiaky, slnečnicový olej, morská soľ, sušené rajčiny (3%), oregano (1%)

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste

Výživové hodnoty: 1 538 kJ / 367,5 kcal, tuky: 14,7g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,44g, sacharidy: 43,25g, z toho cukry: 9,2g, bielkoviny: 17,8g, soľ: 2,13g, vláknina: 12,3g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.