U Vážky

Medové perníčky bezlepkové Bio 200g

Kód 0001731
  • Bezlepkové
  • BIO

Pohánkové BIO perníčky bezlepkové od biopekárne Zemanka sú ideálnou maškrtou nielen pre celiatikov.

Jemné chrumkavé sušienky sú vyrobené z bio pohánkovej múky, osladené sú nerafinovaným trstinovým cukrom a medom, dochutené perníkovým korením a škoricou.

Bio pekáreň Zemanka v roku 2006 v maličkej obci Oříkov v Stredných Čechách začala výrobu kvalitných a zdravých produktov z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

4,40 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 22.4 23:59, budú doručené 24.4. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Skvelé ako občerstvenie pre deti i dospelých na desiatu, do školy aj do práce.

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: BIO pohánková múka 24,7%, BIO kukuričná múka, BIO nestužený rastlinný tuk (slnečnicový olej a kakaové maslo, voda, emulgátor: slnečnicový lecitín, kyselina citrónová), BIO cukor trstinový, BIO med, BIO VAJCIA, BIO škorica, BIO perníkové korenie (BIO škorica, BIO aníz, BIO klinček, BIO koriander, BIO kardamon), kypriaca látka - hydrogénuhličitan sodný. Použitá kypriaca látka neobsahuje fosfáty.

Môže obsahovať stopové množstvo MLIEKA, ORECHOV a MANDLÍ.

Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti 70%.

Výživové hodnoty: 1 722 kj / 413 kcal, tuky: 17g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,9g, sacharidy: 58g, z toho cukry: 25g, bielkoviny: 6,1g, soľ: 0,78g

Alergény: VAJCIA, môže obsahovať stopové množstvo MLIEKA, ORECHOV a MANDLÍ

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.