U Vážky

RAW ovocná tyčinka čierne ríbezle 42g

Kód 0001735

Ovocná Raw tyčinka PINK ONION  je vegánska šťavnatá pochúťka s lyofilizovanými čiernymi ríbezľami (14%), datľami, jablkami a mandľami. Je ideálnym snackom na desiaty aj na cesty. Ručne vyrábaná, bez pridania cukru.

Bez farbív, bez éčok, bez mlieka i bez lepku. Je tolerovaná histamínikmi.

1,39 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 26.9 23:59, budú doručené 28.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE:Vhodné ako snack na cesty, na desiatu či olovrant.

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: Datle, lyofilizované čierne ríbezle 14%, jablko, MANDLE

Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste.

Výživové hodnoty: 1 433 kJ / 340 kcal, tuky: 5,37g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,56g, sacharidy: 61g, z toho cukry: 61g, bielkoviny: 5g, soľ: 0,03g, vláknina:13,52g

Alergény: MANDLE

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.