Proteínová tyčinka s kávovými zrnami 50g
U Vážky

Proteínová tyčinka s kávovými zrnami 50g

Kód 0002537

Proteínová tyčinka PINK ONION  je vegánska pochúťka zložená iba z ôsmich ingredinecií. Je lahodná, má intenzívnu kávovú chuť. Obsahuje 22% bielkovín, 16% vlákniny, a teda poteší každého športovca.

Bez farbív, bez éčok, bez mlieka i bez lepku. Je tolerovaná histamínikmi.

1,59 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 13.5 23:59, budú doručené 15.5. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

0 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Vhodné ako snack na cesty, na desiatu či olovrant.

Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste.

Zloženie: Datle, ryžový proteín 19,7%, sirup z čakanky, ARAŠIDY, pražené kávové zrná 4,5%, kakaové bôby, kakaové maslo, prírodný kakaový prášok

Alergény: ARAŠIDY

Výživové hodnoty: 1 597 kJ / 382 kcal, tuky: 14g, z toho nasýtené mastné kyseliny:5,4g, sacharidy: 49g, z toho cukry: 29g, bielkoviny: 22g, soľ: 0,06g, vláknina:16g

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.