Cukolekcia 2021 5ks (cca 1kg)
Vegget

Cukolekcia 2021 5ks (cca 1kg)

Kód 0002822
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov
  • Vegetariánske
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Viete, tie cukety nemusia byť až taká nuda. Máme plnú kolekciu 5 druhov: - zelená Black Beauty, - žltá Selection Sativa, - bielozelená Alberelo Di Sarzana, - vrubkovaná Costata Romanesco a - oválna Tondo Di Piacenza. Radosť hrýzť. Ako uhorku. Áno, takto mladé a surové sú mäkké a šťavnaté a niektoré majú uhorkovú či hráškovú chuť (a nemajú semená). Krásne sa s nimi dá vyhrať v kuchyni. Napr. také pestrofarebné cukestoviny. nastrúhate šupku a aj to biele pod ňou na tenké pásiky. vnútro zapracujte do omáčky. Pásiky podávajte surové, budete prekvapení aká je ta šupka jemná a šťavnatá a chutná. Zážitok. Vybavené. 

5,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

0 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Vegget

Vegget vznikol v momente, keď Lucia pochopila, že kvalitná strava otvára mysle. Založila na svojej vysokej škole prvý bufet na slovensku, ktorý vyrába pre študentov zdravé občerstvenie zo surovín priamo od lokálnych farmárov. Následne prišlo presvedčenie, že vyrábať kvalitné potraviny pre iných je jedna z najšľachetnejších činností. Založila výrobňu remeselných potravín a už nebolo cesty späť. 

Korona zavrela školy a aj náš bufet, ale otvorila nové možnosti. V apríli 2020 sme založili malú farmičku. Pestujeme organicky, ekologicky a regeneratívne zeleninu so špecializáciou na netradičnú listovú zeleninu a liečivé a exotické bylinky do varenia, šalátov a na smútička a šťavičky. A naše občerstvenie a potraviny budú odteraz z vlastných surovín. Kruh sa uzavrel. 

Aktuálne ponúkame týždenné sezónne debničky a čochvíľa pribudnú individuálny sortiment čerstvej úrody a remeselných potravín či občerstvenia. 

Ponuka sa mení podľa sezóny a väčšinou pôjde o limitované edície remeselných potravín. Prečítajte si viac o Veggeteako na farmárčenie či o našich obľúbených produktoch na Tržnici Nivy.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.