Baby cuketa vrubkovaná 3ks (cca 350g)
Vegget

Baby cuketa vrubkovaná 3ks (cca 350g)

Kód 0002824
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov
  • Vegetariánske
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Vyšľachtená v Ríme. Táto odroda patrí medzi chuťovo najvýraznejšie a za surova sa dá priam vychutnať. Vďaka vrubkovanému tvaru vyzerá výborne keď sa nakrája na kolieska a rozihrá čerstvý šalátový mix. Cuketky sú univerzálny vojak v každej kuchyni. Dajú sa zapekať, grilovať, naparovať, dusiť, smažiť, fritovať, ale hlavne chutí aj za surova.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Vegget

Vegget vznikol v momente, keď Lucia pochopila, že kvalitná strava otvára mysle. Založila na svojej vysokej škole prvý bufet na slovensku, ktorý vyrába pre študentov zdravé občerstvenie zo surovín priamo od lokálnych farmárov. Následne prišlo presvedčenie, že vyrábať kvalitné potraviny pre iných je jedna z najšľachetnejších činností. Založila výrobňu remeselných potravín a už nebolo cesty späť. 

Korona zavrela školy a aj náš bufet, ale otvorila nové možnosti. V apríli 2020 sme založili malú farmičku. Pestujeme organicky, ekologicky a regeneratívne zeleninu so špecializáciou na netradičnú listovú zeleninu a liečivé a exotické bylinky do varenia, šalátov a na smútička a šťavičky. A naše občerstvenie a potraviny budú odteraz z vlastných surovín. Kruh sa uzavrel. 

Aktuálne ponúkame týždenné sezónne debničky a čochvíľa pribudnú individuálny sortiment čerstvej úrody a remeselných potravín či občerstvenia. 

Ponuka sa mení podľa sezóny a väčšinou pôjde o limitované edície remeselných potravín. Prečítajte si viac o Veggeteako na farmárčenie či o našich obľúbených produktoch na Tržnici Nivy.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.