Sezónny box
Vegget

Sezónny box

Kód 0002852
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov
  • Vegetariánske
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Sezónny box budeme meniť a upravovať podľa toho, ako úroda postupne dozrieva. Môžete sa ešte tešiť na kvalitné špakocinky. 

Aktuálne náš sezónny box obsahuje:  

1ks cukolekcia (5 druhov/farieb a tvarov cukiet, cca 1kg)

1kg paradajka klasik

12ks fajná paprika sladká

1ks cvikla červená podlhovastá

1ks cvikla žltá

1ks kel

1 zväzok bazalka citrónová 

1 zväzok mäta extrašpeciál

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Vegget

Vegget vznikol v momente, keď Lucia pochopila, že kvalitná strava otvára mysle. Založila na svojej vysokej škole prvý bufet na slovensku, ktorý vyrába pre študentov zdravé občerstvenie zo surovín priamo od lokálnych farmárov. Následne prišlo presvedčenie, že vyrábať kvalitné potraviny pre iných je jedna z najšľachetnejších činností. Založila výrobňu remeselných potravín a už nebolo cesty späť. 

Korona zavrela školy a aj náš bufet, ale otvorila nové možnosti. V apríli 2020 sme založili malú farmičku. Pestujeme organicky, ekologicky a regeneratívne zeleninu so špecializáciou na netradičnú listovú zeleninu a liečivé a exotické bylinky do varenia, šalátov a na smútička a šťavičky. A naše občerstvenie a potraviny budú odteraz z vlastných surovín. Kruh sa uzavrel. 

Aktuálne ponúkame týždenné sezónne debničky a čochvíľa pribudnú individuálny sortiment čerstvej úrody a remeselných potravín či občerstvenia. 

Ponuka sa mení podľa sezóny a väčšinou pôjde o limitované edície remeselných potravín. Prečítajte si viac o Veggeteako na farmárčenie či o našich obľúbených produktoch na Tržnici Nivy.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.