Párty mix mäta s medovkou zväzok 50g
Vegget

Párty mix mäta s medovkou zväzok 50g

Kód 0002814
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov
  • Vegetariánske
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Spolu s našou extrasilnou mätou je táto kytica nielen supervoňavá a osvieži izbu na niekoľko dní. Je to ultimátny dochucovač drinkov. Na párty tieto výrazné lístky strhnú pozornosť a po zakusnutí môžete očakávať otázky ako z reklamy typu "ako je možné, že v tak malom lístku je toooľko chuti"?, alebo často používané "tak to som teda nečakala".

3,50 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Vegget

Vegget vznikol v momente, keď Lucia pochopila, že kvalitná strava otvára mysle. Založila na svojej vysokej škole prvý bufet na slovensku, ktorý vyrába pre študentov zdravé občerstvenie zo surovín priamo od lokálnych farmárov. Následne prišlo presvedčenie, že vyrábať kvalitné potraviny pre iných je jedna z najšľachetnejších činností. Založila výrobňu remeselných potravín a už nebolo cesty späť. 

Korona zavrela školy a aj náš bufet, ale otvorila nové možnosti. V apríli 2020 sme založili malú farmičku. Pestujeme organicky, ekologicky a regeneratívne zeleninu so špecializáciou na netradičnú listovú zeleninu a liečivé a exotické bylinky do varenia, šalátov a na smútička a šťavičky. A naše občerstvenie a potraviny budú odteraz z vlastných surovín. Kruh sa uzavrel. 

Aktuálne ponúkame týždenné sezónne debničky a čochvíľa pribudnú individuálny sortiment čerstvej úrody a remeselných potravín či občerstvenia. 

Ponuka sa mení podľa sezóny a väčšinou pôjde o limitované edície remeselných potravín. Prečítajte si viac o Veggeteako na farmárčenie či o našich obľúbených produktoch na Tržnici Nivy.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.