• Novinka
Vegget

Kel Nero di Toscana

Kód 0001277
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov
  • Vegetariánske
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Nero Di Toscana.

Naša vášeň a pýcha. Vďaka nemu sme uverili, že sa oplatí ísť do kelu. 

Najchutnejší jedinec z nášho subjektívneho pohľadu. Hrýzť čerstvý kel je ako piť pivo. Nechutí na prvý krát a buď sa uspokojíte s jemnými chuťami, alebo vyhľadávate výrazné a ťažké chute. 

Toto je výrazná a ťažká chuť. Telo veľmi rýchlo zistí ako mu robí Nero dobre a možno si tiež navyknete na pravidelné dávky pestrých minerálov a glukózy po celý rok. 

Produkujeme do decembra, takže bude dlho v ponuke. A určite ním otvoríme sezónu 2021 už začiatkom marca. 

2,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.9 23:59, budú doručené 22.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

4 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Vegget vznikol v momente, keď Lucia pochopila, že kvalitná strava otvára mysle. Založila na svojej vysokej škole prvý bufet na slovensku, ktorý vyrába pre študentov zdravé občerstvenie zo surovín priamo od lokálnych farmárov. Následne prišlo presvedčenie, že vyrábať kvalitné potraviny pre iných je jedna z najšľachetnejších činností. Založila výrobňu remeselných potravín a už nebolo cesty späť. 

Korona zavrela školy a aj náš bufet, ale otvorila nové možnosti. V apríli 2020 sme založili malú farmičku. Pestujeme organicky, ekologicky a regeneratívne zeleninu so špecializáciou na netradičnú listovú zeleninu a liečivé a exotické bylinky do varenia, šalátov a na smútička a šťavičky. A naše občerstvenie a potraviny budú odteraz z vlastných surovín. Kruh sa uzavrel. 

Aktuálne ponúkame týždenné sezónne debničky a čochvíľa pribudnú individuálny sortiment čerstvej úrody a remeselných potravín či občerstvenia. 

Ponuka sa mení podľa sezóny a väčšinou pôjde o limitované edície remeselných potravín. 

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.