• Novinka
Vegget

Jedlé kvety kapucínky 12ks

Kód 0001287
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov
  • Vegetariánske
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Jedlé kvety Kapucínky.

De-li-ka-te-sa. 

Kapucínkové listy su známe štipľavou redkvičkovou príchuťou. Kvety sú ale iná dimenzia. Vo vnútri je zásoba sladkého šťavnatého nektáru ukrytom v chrumkavom obale. Je to zážitok. Nie, ani my sme nikde ešte nevideli predávať čerstvé jedlé kvety. Vieme iba, že s týmto netradičným produktom budete veľmi spokojní. 

Schválne, napíšte nám potom akú citoslovciu ste dali zo seba po pár požutiach...

2,50 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.9 23:59, budú doručené 22.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

3 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Vegget vznikol v momente, keď Lucia pochopila, že kvalitná strava otvára mysle. Založila na svojej vysokej škole prvý bufet na slovensku, ktorý vyrába pre študentov zdravé občerstvenie zo surovín priamo od lokálnych farmárov. Následne prišlo presvedčenie, že vyrábať kvalitné potraviny pre iných je jedna z najšľachetnejších činností. Založila výrobňu remeselných potravín a už nebolo cesty späť. 

Korona zavrela školy a aj náš bufet, ale otvorila nové možnosti. V apríli 2020 sme založili malú farmičku. Pestujeme organicky, ekologicky a regeneratívne zeleninu so špecializáciou na netradičnú listovú zeleninu a liečivé a exotické bylinky do varenia, šalátov a na smútička a šťavičky. A naše občerstvenie a potraviny budú odteraz z vlastných surovín. Kruh sa uzavrel. 

Aktuálne ponúkame týždenné sezónne debničky a čochvíľa pribudnú individuálny sortiment čerstvej úrody a remeselných potravín či občerstvenia. 

Ponuka sa mení podľa sezóny a väčšinou pôjde o limitované edície remeselných potravín. 

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.