• Novinka
Víno z Modry

Pinot blanc 2018 suché Fiala

Kód 0001104
  • Ručná výroba
  • Len z prírodných surovín

Fialovci pestujú v Modre hrozno už oddávna, sme na rodinnú tradíciu hrdí a s úctou v nej pokračujeme. Aj keď je to ťažká práca, často v zime, vetre, daždi, úsilie sa mení na hmatateľný výsledok, zdravé hrozno, iskrivé víno. To, ktoré máte práve v rukách, je zo 45 ročného vinohradu nad Modrou, odkiaľ vidieť mesto ako na dlani a nebyť panelákov, možno rovnaký obrázok videl na svojich potulkách aj Ľudovít Štúr či Vincent Šikula. Isto by im náš Burgund, ako by ho oni nazvali, chutil. Nie je to žiadny suchár, aj keď to má v mene, naopak, je hodvábne lahodný, orieškovo – ovocný a dá sa piť až do vytriezvenia. Podávajte vychladený k jedlám, ktoré máte radi.

Víno Fiala, Pinot blanc 2018, suché, 0,75 L, biele víno, hon: Grefty.

12,5 % obj.alk.

Obsahuje oxid siričitý

6,50 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 22.9 23:59, budú doručené 24.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Alergény: 12

Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/l z hľadiska celkového obsahu SO2

Informácie o trhovníkovi

Združenie víno z Modry spája aktivitami, marketingom a  zmýšľaním 12 rodinných vinárstiev z Modry, ktorým záleží na udržaní a zveľaďovaní vinohradníckeho odkazu mnohých generácií nášho regiónu . 

Malokarpatská vinohradnícka oblasť ktorej súčasťou je aj Modra, je výnimočná svojou rôznorodosťou, podložím a historickými tradíciami siahajúcimi 2000 rokov dozadu.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.