• Novinka
Víno z Modry

Müller Thurgau 2018 suché Fiala

Kód 0001105
  • Ručná výroba
  • Len z prírodných surovín

Máte v rukách ľahšie víno výraznej ovocnej arómy s muškátovým nádychom. Náš Muller má lahodnú zaoblenú chuť s miernymi korenistými odtieňmi feniklu a anízu pri doznievaní. Toto víno zaiste poteší konzumentov mladšieho veku a dámy.

Podávame ho vychladené na teplotu 8 - 10 ° C k nízkotučným syrom, nízkoaromatickým syrovým chuťovkám a ľahkým jedlám z rýb a bieleho mäsa.

Müller Thurgau vznikol krížením odrôd Rizling rýnsky a Silvánske zelené. Dozrieva v druhej polovici septembra, a preto často končí ako burčiak na Modranskom vinobraní. Tento rok však kvôli skorému začiatku oberačiek dospel do štádia iskrivého mladého vína, a tak chutí najlepšie.

Víno Fiala, Müller Thurgau 2018, suché, 0,75 L, biele víno, hon: Grefty.

11,5 % obj.alk.

Obsahuje oxid siričitý

6,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 22.9 23:59, budú doručené 24.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Alergény: 12

Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/l z hľadiska celkového obsahu SO2

Informácie o trhovníkovi

Združenie víno z Modry spája aktivitami, marketingom a  zmýšľaním 12 rodinných vinárstiev z Modry, ktorým záleží na udržaní a zveľaďovaní vinohradníckeho odkazu mnohých generácií nášho regiónu . 

Malokarpatská vinohradnícka oblasť ktorej súčasťou je aj Modra, je výnimočná svojou rôznorodosťou, podložím a historickými tradíciami siahajúcimi 2000 rokov dozadu.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.