Detské vínko 100% hroznová šťava Malé divy

Kód 0002678
  • Ručná výroba
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Nealkoholická a nefiltrovaná hroznová šťava vyrobená z chemicky neošetrovaného hrozna odrody Veltlínske zelené.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Aké by podľa Vás malo byť Detské vínko? Osviežujúce - akurát sladké, akurát kyslé. Také, aby sa dalo piť aj samotné a nezalepili sa Vám pri tom ústa. Podarilo sa a presne podľa našej chuti. Táto nealkoholická a nefiltrovaná 100% hroznová šťava je vyrobená z chemicky neošetrovaného hrozna odrody Veltlínske zelené.

Čistý, zdravý a prírodný produkt z Malých Karpát bez konzervačných látok, sladidiel a ďalších zbytočností. Vypestované s láskou, vyrobené z lásky.

Hroznová šťava z rodinného vinárstva Malé divy. Malokarpatská vinohradnícka oblasť, Modranský vinohradnícky rajón

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Cuvée Wineshop

Modra

Prvotná myšlienka názvu nášho wine shopu bola “Tri zmysly”, teda čuch, zrak a chuť - tie, ktoré sa používajú práve pri degustácii vína, kávy, čaju a dobrého jedla. Keďže sa nám ale tento názov zdal náročný na výslovnosť, rozhodli sme sa ho trochu zjednodušiť. Označenie “Cuvée”, ako mnohí isto viete, je zlúčenie dvoch alebo viacerých odrôd vína do jedného. Preto sme sa rozhodli spojiť tri zmysly do jedného názvu - jednoduchšieho, dobrého na výslovnosť a v prvom rade priamo tematického pre náš wineshop. Preto dúfame, že nech už si u nás dáte čokoľvek, aj u Vás sa tri zmysly potrebné na ochutnávanie spoja do jedného príjemného a pozitívneho pocitu a zážitku.”

Sme malý vínny bar v srdci Malých Karpát a hlavnom meste vína Modra. Našou snahou bolo vytvoriť miesto, kde si ľudia budú pravidelne chodiť vychutnávať pohár či fľašu vína. Samozrejme sme popri kvalitnom víne nezabudli ani na vynikajúcu kávu, sypané čaje, či chuťovky k vínu. Našu ponuku, ktorú sme pre vás namiešali máme zakomponovanú aj v názve. Dobré cuvée je vždy pýchou vinárstva a vinára, ktorý sa snaží vytvoriť niečo výnimočné. Presne toto sme chceli dokázať aj my - spraviť náš vínny bar miestom, kde sa budú ľudia cítiť výnimočne.

V ponuke máme kopu malokarpatských vín, špeciálne Víno z Modry.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.